Přihlásit odběr novinek ze třídy:

Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro účely odesílání upozornění na novinky na webových stránkách a nebude nikde zveřejněna ani poskytnuta třetím stranám.

Berušky

berusky@msprima.cz

Třída věkově smíšená - nachází se v 1.patře, vchod vpravo

Učitelé:

• Bc. Monika Šotkovská - Zástupkyně ředitelky, speciální pedagog – logopedický asistent, pověřena zastupováním ředitelky v době její nepřítomnosti na pracovišti
  • Veronika Žilková, DiS. - učitelka MŠ

Asistentka pedagoga:

• Kamila Pilipová

O úklid se stará:

• Věra Nováková
21.prosince 2022

Slavnostní oběd u Berušek

Veronika Žilková, DiS.

Dnes jsme měli ve školce slavnostní oběd. A protože adventní čas přinesl nejen krásnou vánoční atmosféru, ale i pěknou dávku bacilů, bylo nás tak málo, že jsme u nás pohostili Broučky. A podle známého rčení: „Host do domu, řízek do ruky“, jsme Broučky královsky pohostily.

Děti si vyzkoušely tradiční vánoční zvyky. Mimo jiné pouštěly skořápkové lodičky, házely „škrpálem“, rozkrajovaly jablíčka… Naopak tradiční tepláky vystřídaly slavnostní róby ?. Jako každý rok jsme s dětmi zazpívali paním kuchařkám a mladším dětem koledy a popřáli jim krásné Vánoční svátky.

A totéž přejeme i Vám! Krásné Vánoční svátky ?

Celkem článků: 62

Logo MŠ Přímá