Školní jídelna

Naše školka se může pochlubit vynikající kuchyní! Máme skvělé kuchařky, které vaří s láskou a na podávaném jídle je to znát. Náš kuchařský „dreamteam“ přivezl z Prahy, kde se každoročně koná celostátní soutěž společného stravování, Diplom za 4.místo a to letos už potřetí! V obrovské konkurenci, která je na soutěži rok od roku větší a pravidla každým rokem přísnější, je toto umístění velkým úspěchem. Tímto bychom chtěli našim kuchařkám poděkovat. Je nám ctí, že pro nás a vaše děti vaří mistryně svého oboru!!!

6.října 2022

Do třetice úspěch!

Mgr. David Horák

Naše paní kuchařky potřetí za sebou obhájily v neustále se zvyšující konkurenci 4.místo v prestižní celorepublikové soutěži Nejlepší kuchařka/kuchař ve veřejném stravování! Tento fenomenální úspěch našeho kuchařského týmu pociťují zejména vaše děti. "Naše holky" v kuchyni holt vaří s láskou a máme na to papír. Černé na bílém! Vlastně modré na bílém :-)