Aktuality ze ŠJ

25.února 2022  |   Školní jídelna  |   Mgr. Michaela Štefková, DiS.  |   487x  |

Vážení rodiče,

již od listopadu loňského roku se potýkáme s velkou nemocností zaměstnanců školní kuchyně. V lednu se situace ještě výrazněji zhoršila a v únoru eskalovala. V určitou dobu jsme neměli zdravou ani jednu paní kuchařku, ani vedoucí ŠJ. V posledních 2 týdnech je přítomna pouze 1 paní kuchařka ze všech zaměstnanců ŠJ. Vaříme proto pouze pro dietní strávníky mateřských škol v Havířově, pro děti naší mateřské školy dovážíme stravu ze ZŠ Nábřeží.  Omlouváme se, že jídelníček není tak "vymazlený", jak bychom si přáli a jak jste byli zvyklí, ale musíme mít na paměti to, abychom všechna jídla zvládli připravit i s tak velkým nedostatkem zaměstnanců. Snad bude brzy lépe. Vzhledem k tomu, že stravu dovážíme, žádáme Vás, abyste důsledně hlásili docházku dětí a to den předem nejpozději do 9:30.

Moc děkujeme za pochopení a za spolupráci.